úvodní strana * kontakt * mapa stránek * English version Deutsch * HTML * CSS
« kveten - 2019 »
ne po ut st čt pa so
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Strana 2 z 4 Celkem aktualit: 41 «««« «« »» »»»»

PF 2009


23. prosinec 2008

Všem příznivcům pejsků, a malorek obzvlášť :o), přejeme pohodové prožití vánočních svátků a do nového roku pevné zdraví, štěstí, lásku, úspěchy a splnění snů!!!

PF 2009

Evropská výstava psů v Budapešti, H


4. říjen 2008

Alko získal první titul čekatele Maďarského šampiona! Konkurence byla nezvykle velká - přihlášených bylo 20 malorek, ale dorazilo "pouhých" 14 účastníků z Maďarska (5), Ruska (5) a z Ukrajiny (4). Celkové dojmy z výstavy jsou ale hrozné - mimo jiné nás překvapilo, že se rozhodčí na takto velké a významné výstavě ani nepodíval psům na zuby a každého psa "odbyl" během 2 minut, o nezvládnuté organizaci ani nemluvím...

Budapest 2008

Mezinárodní a národní výstava psů v Lipsku, D


14. září 2008

Ve dnech 13.-14.9.2008 jsme se s Alkem zúčastnili Mezinárodní a národní výstavy psů v německém Lipsku. Alko opět zabodoval a v Německu tak získal v pořadí již 3. a 4. CAC. K přiznání titulu Německého šampiona už mu schází pouze poslední, pátý, CAC! U rozhodčích z Dánska a Švédska ve dvou dnech získal 2x výborný 1, 2x CAC, 2x VDH, CACIB a BOB.

Jsme členy španělského klubu Mallorských dog


24. srpen 2008

Dne 24.8.2008 jsme se, jako druzí zástupci ČR, stali členy španělského klubu Mallorských dog "Club Espanol del Ca De Bou".

Jsme členy španělského klubu Mallorských dog

Speciální výstava malorek v Mechelenu, BE


24. srpen 2008

Dne 24.8.2008 jsme se s Alkem zúčastnili speciální výstavy mallorských dog v belgickém Mechelenu. Všem příznivcům, ale i chovatelům malorek se zpravidla může pouze zdát o tom, aby na vlastní oči viděli najednou 26 jedinců tohoto krásného plemene – a nám se to podařilo! Účast byla opravdu mezinárodní – Belgie (9x), Nizozemí (6x), Francie (6x), Polsko (3x), Německo (1x) a náš Alko z ČR. Celkovým vítězem se stal Nuclear Rainbow R.J.Osanna z Polska (CAC, CACIB, BOB, nejlepší pes) a nejlepší fenou Onassis Itaka R.J.Osanna z Belgie (CAC, CACIB, nejlepší fena), oba plavé barvy. Alko se umístil ve třídě šampionů na krásném druhém místě, hned za celkovým vítězem „Nukim“. Máme velikou radost nejen z jeho umístění, ale také z nových přátelství, které se nám podařilo navázat!!!

Alcapone Bianca - Marco

Nové webové stránky


1. srpen 2008

Pracujeme na nových webových stránkách – po dlouhém rozhodování jsme zvolili doménu: www.cadebou.cz . Nějakou dobu potrvá, než se nám podaří stránky sestavit tak, jak bysme si přáli. Proto omluvte některé, zatím nezprovozněné, sekce – a věřte, že je tento stav pouze dočasný .

Alko je Interchampion!


29. červen 2008

Alko dnes (stejně jako před rokem, zato v konkurenci 3 dalších malorek) uspěl na MVP v Brně (V1, CAC, CACIB, BOB) a jako první, a zatím i jediná, malorka v ČR splnil všechny podmínky pro udělení titulu INTERCHAMPION !!! – a to je mu teprve 27 měsíců :o) (teď to ještě musíme zúřadovat s FCI, což bude trvat cca pár měsíců …) Jsme rádi, že i jeho stálí fanoušci se zase objevili! :o)

Alko získal titul Český šampion


17. květen 2008

Stránky sice neaktualizujeme, ale to neznamená, že se u nás nic neděje :o) Je toho naopak tolik, že nemáme čas na pravidelné zprávy, za což se omlouváme! :o(. Alko dnes zazářil na Klubové výstavě Moloss Clubu CZ, získal titul Klubového vítěze 2008 a současně i čtvrtého CACe. Tím, ve svých 26 měsících, splnil všechny podmínky pro přiznání titulu ČESKÝ ŠAMPION . Nově jsou tedy doplněné tituly, které Alko získal na výstavách a také informace o jeho uchovnění – nevěsty, těšte se!!! :o))))) Cinda si pomalu začíná užívat psí „důchod“ (už nemá 2 zuby :o).

Uchovnění Alka


20. listopad 2007

Dnešním dnem se z Alka stal chovný jedinec – v říjnu podstoupil narkózu a rentgen kyčlí na zjištění DKK, snímky vyhodnotil MVDr. Duchek počátkem listopadu. Musíme přiznat, že výsledky nás docela překvapily – čekali jsme, že po rodičích bude mít lepší :o(.

Oslava narozenin


15. březen 2007

V naší chovatelské stanici jsme oslavili hned dvoje narozeniny – sice se to u dam neříká :o), ale Cinda už má 6 let a Alko oslavil svůj první rok. Jednu vzorovou fotku, jak ochotně pózovali na zahradě (místo u narozeninového dortu) uvidíte ve fotogalerii.

Cinda 6 let, Alko 1 rok

Alkova první výstava


12. únor 2007

Alko už má za sebou první výstavu! Na MVP v Brně získal CAJCe i BOBa – bohužel neměl konkurenci, zato si hned stačil zřídit svůj fanclub z diváků :o) Od rozhodčího dostal pochvalu, jak umí hezky ukazovat zuby a stát (taky co to dalo práce, přimět ho, aby zůstal chvíli v klidu! :o) Teď se před Cindou naparuje, že už i on má svůj první pohár a medaili. A když se nenaparuje, běhají po zahradě a užívají si „jara“. Občas se jde vyvenčit i se sestřičkou Aime nebo s bráchou Archiem, ale ze všeho nejraději stejně provokuje mámu.

Štěňata jsou „ve světě“


31. prosinec 2006

Štěňata už nám pěkně povyrostla a mají své nové páníčky – ALCAPONE (Alko) zůstal v naší chovatelské stanici, ARCHIE je také v Kadani, přestěhoval se pouze o pár domů dál, ATOS (Áťa) bydlí až v Boru u Tachova a AIME v Perštejně. Všichni mají moooc hodné páníčky, kteří se o ně skvěle starají – je to vidět hlavně na jejich vzhledu, jsou to krasavci (myslím psy, ne páníčky :o))! - pár fotek najdete ve fotogalerii.
Kromě štěňat se nám v květnu také narodil první pokračovatel rodu a také naší chovatelské stanice – Tobiáš, kvůli kterému už nemáme tolik času na pravidelnou aktualizaci stránek. Proto se omlouváme všem příznivcům malorek, že některé informace nejsou „úplně aktuální“ :o))))

Strana 2 z 4 Celkem aktualit: 41 «««« «« »» »»»»
© 2008 Blanka a Marek Volákovi, Všechna práva vyhrazena * administrace
    Webdesign by Nogod